Czas realizacji zamówień

Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili potwierdzenia zamówienia. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z terminów wysyłki.

  1. wysyłka w ciągu 24 h - towar tak oznaczony mamy w naszym magazynie, prawdopodobnie zdążymy wysłać go w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili przekazania zamówienia do realizacji. Dostępność produktów na magazynie podawana jest dla jednej sztuki. Jeśli zamówienie obejmuje większą liczbę egzemplarzy może się zdarzyć, że nasz zapas się skończy i będziemy musieli część sprowadzić od dostawcy.
  2. wysyłka powyżej 24h - tego towaru nie mamy w naszym magazynie - sprowadzamy go od stałego dostawcy.
    towar niedostępny (chwilowy brak) - towaru nie mamy w tej chwili na magazynie. Będziemy się starać jak najszybciej uzupełniać braki.


Jeśli jesteś zainteresowany produktem, który jest u nas niedostępny - napisz do nas na adres biuro@galeriastylumw.pl, a my dołożymy wszelkich starań aby produkt jak najszybciej znalazł się u nas w sklepie.
W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy.

Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni roboczych. W przypadku odbioru zamówienia poprzez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki.

Zamówiony towar, można także odebrać osobiście w Katowicach po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym ze Sprzedawcą.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl